Shqip
MENAXHMENTI I KPA-së
STAFI UDHĖHEQĖS   GRUPI MENAXHUES
Ms Florije Kika
UD e Zv Drejtorit Ekzekutiv
florije.kika@kpaonline.org

img

 
Z. Enver Bajrami
Koordinator
Njėsia e verifikimit tė dokumenteve
enver.bajrami@kpaonline.org
 
Z. Sami Beka
Udhėheqės i IT
IT
sami.beka@kpaonline.org
 
Z. Milaim Ēekaj
Pejė, Drejtues i Zyrės
Shqyrtimi Ligjor dhe Operativa
milaim.cekaj@kpaonline.org
 
Z. Arben Ibrahimaj
ZQ, UD i Udhėheqėsit te financave
Financa dhe buxhet
arben.ibrahimaj@kpaonline.org
 
Z. Arian Krasniqi
ZQ, UD i Udhėheqėsit te Njėsisė pėr Informim
marrėdhėniet me publikun, media, procesim
arian.krasniqi@kpaonline.org
 
Znj. Albiona Maloku
Udheheqese Njesiti / Zyrtare Ekzekutive, KKPK
KKPK
albiona@kpaonline.org
 
Znj. Gylshen Muharremi
ZQ, Drejtuese e Njėsisė pėr Pronat nėn Administrim
administrimi i pronave
gylshen.muharremi@kpaonline.org
 
Z. Arben Pasjaqa
Udhėheqės i Administratės.
Njėsia e Administratės
arben.pasjaqa@kpaonline.org
 
Z. Muslim Qazimi
Gjilan, Drejtues i Zyrės
Shqyrtimi Ligjor dhe Operativa
muslim.qazimi@kpaonline.org
 
Z. Dukagjin Ramadani
Drejtor i Departamentit tė Prokurimit
Departamenti i Prokurimit
Dukagjin.Ramadani@kpaonline.org
 
Znj. Shqipe Rexhepi
Prishtinė, Drejtuese e Zyrės
shqyrtimi ligjor dhe operativa
shqipe.rexhepi@kpaonline.org
 
Z. Hilmi Rrahmani
Udhėheqės i Auditimit tė Brendshėm
E Auditimit
hilmi.rrahmani@kpaonline.org
 
Znj. Shpresa Sogojeva
ZQ, UD Udhėheqėse personeli
Stafi lokal dhe ndėrkombėtar
shpresa.sogojeva@kpaonline.org
 
Z. Erhan Uka
Prizren, Detyre i Drejtuesit sė Zyrės
shqyrtimi ligjor dhe operativa
erhan.uka@kpaonline.org
 
Z. Bedri Voca
Mitrovicė, UD i Drejtuesit te Zyrės
Shqyrtimi Ligjor dhe Operativa
bedri.voca@kpaonline.org
 
”Linjat e Hapura” tė AKP-sė
Mund tė na kontaktoni nga e Hėna gjer tė Premten (08:00-16:30) duke formuar numrin +381 38 249 936
Pėrkrahur nga
 
2008 © AKP Tė gjitha drejtat e rezervuara. Ueb disenj nga AKP