Shqip
Kam pranuar fletë-njoftimin
 
Më shumë
Ēfarė bėhet pasi kėrkesa tė jetė vendosur
 
Më shumë
Gjej më shumë për KPA-në
 
Më shumë
KPA Webmap
Download your Decision
Public Access
Kërko
Kërko kpaonline:
Kėrkesat e AKP-sė Pronat nėn administrim

Kėrkoni sipas nr. tė parcelės:
Zgjedhni komunėn:
Shkruani nr. e parcelės:

Ju lutemi vėni re: Kur e pėrdorni kėtė aplikacion pėr tė kėrkuar njė pronė, duhet tė pėrdoret emri origjinal i komunės kadastrale. Tė dhėnat e AKP-sė bazohen nė informatat e dhėna nė kohėn kur ėshtė paraqitur kėrkesa prandaj nuk pasqyrojnė ndryshimet e bėra nga themelimi i komunave tė reja nė Kosovė.

Statistika
Kërkesa të paraqitura: 42751
 Kërkesa të vendosura: 42118
 Kërkesa të publikuara:
42751
Punësime
Pozita vendore 2
   
   
  Asnjė pozitė ndėrkombėtare e hapur
  Punėtoria lidhur me projekt udhėzimin administrativ
Publikuar: 27-02-2020

Punėtoria lidhur me projekt udhėzimin administrativ

img img img

Sot, me datė 27 shkurt 2020, ėshtė mbajtur punėtoria njė ditore lidhur me finalizimin e projekt udhėzimit administrativ pėr pėrcaktimin e rregullave dhe procedurave tė konfiskimit dhe shkatėrrimit tė strukturave tė paligjshme. Kjo punėtori u organizua nga Zyra Ligjore e Kryeministrit nė bashkėpunim me Agjencinė dhe me financim nga OSBE-nė, ku morėn pjesė edhe pėrfaqėsues nga PSBE-ja, Ministria e Integrimeve  Evropian, Ministria e Financave dhe Transfereve, Ministria e Drejtėsisė,  Ministria pėr Komunitete dhe Kthim, Policia si dhe pėrfaqėsues tė Institucioneve tjera relevante. Para tė pranishmėve u prezantua Draft-udhėzimi administrativ, u dhanė komente dhe sugjerime nga tė pranishmit tė cilat do tė inkorporohen nė draftin e fundit dhe e njėjta me pas do tė procedohet tutje.

> LIGJI Nr. 06/L -011 PĖR PARANDALIMIN E KONFLIKTIT TĖ INTERESIT NĖ USHTRIMIN E FUNKSIONIT PUBLIK
20-01-2020
> Nė mbėshtetje tė zbatimit tė Ligjit nr. 06/L-085 pėr Mbrojtjen e Sinjalizuesve
08-11-2019
arhiva e lajmeve
Parashikimi i dëbimeve
Data sot
29-09-2020
KPA-ja planifikon dėbimet e saja ne bashkepunim me agjencitė pėr zbatimin e ligjit dhe bėnė parashikimet javore. Duke klikuar ne datėn e poshtėcekur ,ju keni mundėsi pėr te hyre ne te dhėnat e komunės pėr dėbimin e planifikuar pėr atė jave.
E fillimit >>|
”Linjat e Hapura” tė AKP-sė
Mund tė na kontaktoni nga e Hėna gjer tė Premten (08:00-16:30) duke formuar numrin +381 38 249 936
Pėrkrahur nga
 
2008 © AKP Tė gjitha drejtat e rezervuara. Ueb disenj nga AKP
RSS