Shqip
Kam pranuar fletë-njoftimin
 
Më shumë
Ēfarė bėhet pasi kėrkesa tė jetė vendosur
 
Më shumë
Gjej më shumë për KPA-në
 
Më shumë
KPA Webmap
Download your Decision
Public Access
Kërko
Kërko kpaonline:
Kėrkesat e AKP-sė Pronat nėn administrim

Kėrkoni sipas nr. tė parcelės:
Zgjedhni komunėn:
Shkruani nr. e parcelės:

Ju lutemi vėni re: Kur e pėrdorni kėtė aplikacion pėr tė kėrkuar njė pronė, duhet tė pėrdoret emri origjinal i komunės kadastrale. Tė dhėnat e AKP-sė bazohen nė informatat e dhėna nė kohėn kur ėshtė paraqitur kėrkesa prandaj nuk pasqyrojnė ndryshimet e bėra nga themelimi i komunave tė reja nė Kosovė.

Statistika
Kërkesa të paraqitura: 42751
 Kërkesa të vendosura: 42118
 Kërkesa të publikuara:
42751
Punësime
Pozita vendore 2
   
   
  Asnjė pozitė ndėrkombėtare e hapur
  TRAJNIM PĖR AFTĖSIM PROFESIONAL TĖ STAFIT TĖ AKKVP-sė
Publikuar: 02-10-2020

TRAJNIM PĖR  AFTĖSIM PROFESIONAL TĖ STAFIT TĖ AKKVP-sė

img

Prishtinė, shtator 2019

Nė kuadėr tė edukimit tė vazhdueshėm profesional janė identifikuar nevojat pėr trajnim tė stafit nė bazė tė Ligjit tė ri pėr Shėrbyesit Civil dhe nevojave tė nėpunėsve me qėllim tė ngritjes sė kapaciteteve profesionale AKKVP-ja ka realizuar trajnim treditor  tė nėpunėsve tė nivelit menaxherial dhe profesional  me temen “Ligji,pėr zyrtaret publik, risitė dhe ndryshimet nė administraten publike/shėrbimin civil”

Nė kuadėr moduleve fokus i veēantė i ėshtė kushtuar temave qė kanė tė bėjnė me legjislacionin pėr shėrbimin civil/zyrtarėt publik, klasifikimit tė pozitave tė punės nė shėrbimin civil, ngritja nė dėtyre, caktimi i prioriteteve dhe objektivave, vlerėsimi i rezultateve nė punė, disiplina nė shėrbimin civil, transferimi nė shėrbimin civil si dhe aspekte tjera profesionale.

Partner implementues ėshtė pėrzgjedhur Kolegji Evropian i Kosovės. Trajnimi ėshtė pjesė e aktiviteteve tė planifikuara nga menaxhmenti i AKKVP-sė pėr aftėsim dhe ngritje te vazhdueshme profesionale tė stafit.

> TRAJNIM PĖR AFTĖSIM PROFESIONAL TĖ STAFIT TĖ AKKVP-sė
02-10-2020
> Punėtoria lidhur me projekt udhėzimin administrativ
27-02-2020
arhiva e lajmeve
Parashikimi i dëbimeve
Data sot
02-12-2020
KPA-ja planifikon dėbimet e saja ne bashkepunim me agjencitė pėr zbatimin e ligjit dhe bėnė parashikimet javore. Duke klikuar ne datėn e poshtėcekur ,ju keni mundėsi pėr te hyre ne te dhėnat e komunės pėr dėbimin e planifikuar pėr atė jave.
23/10/2020 16/10/2020 25/09/2020 11/03/2020 10/03/2020
04/03/2020 06/02/2020 29/01/2020 28/01/2020 17/12/2019
12/12/2019 10/12/2019 05/12/2019 03/12/2019 27/11/2019
26/11/2019 20/11/2019 14/11/2019 13/11/2019 06/11/2019
E fillimit >>|
”Linjat e Hapura” tė AKP-sė
Mund tė na kontaktoni nga e Hėna gjer tė Premten (08:00-16:30) duke formuar numrin +381 38 249 936
Pėrkrahur nga
 
2008 © AKP Tė gjitha drejtat e rezervuara. Ueb disenj nga AKP
RSS